Smaki kuchni tradycyjnej

Z usług naszego ośrodka mogą korzystać nie tylko osoby, które wykupiły u nas pobyt, lecz również Goście z zewnątrz szukający miejsca, gdzie można smacznie zjeść.

Nasza domowa kuchnia to przede wszystkim dania tradycyjne i regionalne.

Polecamy korzystanie z naszego baru ze smacznymi deserami, przekąskami, lodami oraz własnego wypieku ciastami.

Możecie się Państwo również delektować wyborną kawą na naszym tarasie przy szumie górskiego potoku.

 

W sezonie w soboty podajemy śniadania regionalne z wyborem serów regionalnych, swojskim pieczywem, wędlinami, sałatkami specjalnie przygotowywanymi na ten dzień oraz obiadokacje z charakterystycznymi daniami kuchni góralskiej.

Środa to kuchnia swojska z urozmaiconym menu zarówno śniadaniowym jak i w ramach obiadokolacji. Zarówno w każdą sobotę jak i w środę w sezonie obiadokolacje są podawane na drewnianych półmiskach.

Na obiadokolację zapraszamy w godzinach 14.00-18.00. Wraz z nastaniem ciepłych i słonecznych dni, posiłki można spożywać także na tarasie podziwiając górskie widoki.

Dla osób wybierających się w góry przygotowujemy suchy prowiant w ramach zamawianych posiłków lub też na dodatkowe zamówienie.

OSW Dafne oferuje głównie dania tradycyjnej polskiej kuchni  dania oraz specjały kuchni regionalnej.

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  • Smaki kuchni tradycyjnej
  • Smaki kuchni tradycyjnej
  • Smaki kuchni tradycyjnej
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem