Witamy na stronie naszych ośrodków wypoczynkowych w Zakopanem. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty noclegów, a także pobytów o charakterze wypoczynkowym. Nasze obiekty znajdują się w doskonałej lokalizacji. Z wielką przyjemnością będziemy gościć rodziny, pary, seniorów, a także klientów biznesowych i grupy zorganizowane.

OSW Dafne jest położony w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 350 m od dworców PKP i PKS oraz 700 m od Krupówek. Naprzeciwko ośrodka znajduje się Aqua Park z licznymi atrakcjami dla każdej grupy wiekowej.

Dafne to trzy budynki, w których przygotowano łącznie ponad 200 miejsc dla Gości. Poza pokojami jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowymi, można również wynająć pokoje typu studio i komfortowe apartamenty. Wszystkie są wyposażone w łazienki i TV.

Ośrodek oferuje pyszne całodzienne wyżywienie oparte na kuchni polskiej i regionalnej. Dla Gości przygotowano wiele atrakcji jak możliwość zagrania w tenisa stołowego, wypożyczenia kijków do nordic walking czy sprzętu do gry w badmintona, a na dzieci czeka bawialnia i plac zabaw.

We wszystkich budynkach dostępny jest Internet WiFi, a parking przy ośrodku jest ogrodzony i zamykany, przystosowany również dla autokarów.

Poza pobytami indywidualnymi, ośrodek chętnie przyjmuje grupy. Można tu zorganizować konferencje, zjazdy i bale, a także rodzinne imprezy okolicznościowe, jak chrzciny, komunie i wesela.

Dla Gości są przygotowywane atrakcyjne pakiety i oferty specjalne oraz imprezy okazjonalne jak andrzejki i bal sylwestrowy.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem